Včera jsem zažil neobyčejně silný umělecký zážitek. Navštívil jsem koncert vynikajícího houslisty s neopakovatelně krásným tónem Alexandra Shonerta a české klavírní legendy Radoslava Kvapila. Tento brilantní klavírista, který se narodil v roce 1934, jakmile usedne ke koncertnímu křídlu, stává se z něj vášnivý mladík, plný hudebního entuziasmu. Celý článek najdete na www.iportal24.cz.

Vážení, dovolte, abychom vám poděkovali za nabídku a následné úspěšné zorganizování Adventního koncertu v našem Domově seniorů Zahradní Město dne 16. prosince 2019. Všem našim klientům se koncert velice líbil a pomohl vytvořit sváteční atmosféru blížících se Vánoc v našem zařízení. Přejeme vám všem svátky plné pohody a budeme se těšit na spolupráci v příštím roce. S pozdravem Olga Glendová - aktivizační pracovnice Domov seniorů Zahradní město.

Vážení, jménem naší organizace, Centra sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, jehož součástí jsou Domov pro seniory Zvonková a Domov se zvláštním režimem Zvonková, bych Vám ráda poděkovala za organizaci vystoupení akordeonisty Martina Šulce a sopranistky Daniely Plaskurové v aule tohoto sociálního zařízení. Kulturní akce se uskutečnila v úterý 5. 11. 2019 a zúčastnili se jí i návštěvníci Klubu seniorů Zvonková.

Vážení, rádi bychom Vám poděkovali za krásný koncert v provedení pana Radoslava Kvapila, který též doprovodil citlivým slovem. Jeho přednes slova i hudby potěšil naše nevidomé klienty a zprostředkoval jim výjimečný zážitek. Ještě jednou děkujeme za skvělý koncert.

Dobrý den paní Krásenská, děkujeme za realizaci Houslového koncertu prof. I. Štrause v našem Domově pro seniory, který se uskutečnil 23. května 2019. Koncert měl velký ohlas mezi našimi klienty. Budeme se těšit na další spolupráci a koncerty. Přikládám fotografie z koncertu. S pozdravem Adriana Kameníková.