Michal Mašek je český klavírista, umělecký manager, producent, organizátor hudebního života a majitel agentury Morpheus Art. Jeho texty publikovaly renomovaná periodika a festivaly, v minulosti připravil pořady pro rozhlas a televizi, realizoval rozsáhlý a evropskou unií podpoření projekt KOPT – Kultura a umění od první třídy, který seznamoval a zapojil nejmenší školáky do divadelních her z příběhů české historie.

Zuzana Nešporková patří k nejvýraznějším tuzemským zobcovým flétnistkám svojí generace. Po maturitě na Janáčkově konzervatoři v Ostravě ve třídě Jana Kvapila pokračuje v současné době ve studiu na vídeňské Musik und Kunst Universität podvedením Sheng-Fang Chiu a Michaela Posche. Je aktivní členkou několika komorních těles, s Duem Lieve mj. koncertovala v Číně a získala zvláštní ocenění poroty na jedné z nejvýznamnějších flétnových soutěží Open Recorder Days Amsterdam.

Ondřej Hanuš je zobcový flétnista a hráč na japonskou flétnu šakuhači. Po středoškolských studiích ve třídě Jana Kvapila na Janáčkově konzervatoři a Gymnáziu v Ostravě byl přijat na Conservatoire National Supérieur de Musique et Danse v Lyonu, kde ve třídě Pierra Hamona vystudoval bakalářský i magisterský program Stará hudba – zobcová flétna.

Jan Kvapil studoval hru na zobcovou flétnu na Royal Academy of Music v Londýně u P. Holtslaga a na konzervatoři v rakouském Linci u C. van Heerden, svá studia završil získáním pedagogického diplomu Licenciate of the Royal Schools of Music (Londýn, 2001). V roce 2011 dokončil doktorské studium na Univerzitě Palackého v Olomouci a získal akademický titul Ph.D.

Houslista a pedagog Alexander Shonert se narodil na Sibiři. Od roku 1999 žije a pracuje v Praze. V roce 2010 získal české občanství za přínos české kultuře. Alexander Shonert vystupuje jako houslový sólista po celé Evropě: Španělsko (Valencie - Palau de la Música de València Barcelona, Malaga, Marbella), Německo (Berlín, Drážďany, Lipsko, Brémy), Rakousko (Vídeň, Linec), Švýcarsko (Winterthur, Ženeva), Francie (Grenoble), Izrael (Tel Aviv), Belgie (Brusel), Česká republika ( Katedrala sv. Víta v Praze, Rudolfinum, kostel Šimona a Judy, Brno, Divadlo Antonína Dvořáka Ostrava), Rusko (Moskva, Novosibirsk - koncertní sál Novosibirské filharmonie,Kazaň- koncertní sál Krk piramida, Slovensko (Bratislava, Košice - koncertní sál Státní filharmonie) a Spojené státy (Milwaukee, Washington, Bloomington, Chicago) atd.

Lukáš Sommer je český koncertní kytarista, aranžér a přední osobnost mladé skladatelské generace. Absolvoval studia hry na kytaru a kompozice na Konzervatoři v Českých Budějovicích, Pražské konzervatoři a HAMU. Je autorem unikátního kytarového recitálu, který zahrnuje přes 30 opusů a je přirovnáván k časosběrnému dokumentu. Jako kytarista pravidelně koncertuje u České republice i v zahraničí.

Josef Bárta se narodil v roce 2008 v Praze, na violoncello začal hrát v šesti letech pod vedením Kateřiny Hroníkové, poté studoval u svého otce Jiřího Bárty a v součastnosti je v studentem prvního ročníku na Pražské konzervatoři ve třídě Petra Nouzovského. Dvakrát získal první cenu na Mezinárodní soutěži Jana Vychitila. Vystupuje v recitálech za doprovodu klavíru a v komorní formaci dvou violoncell se svým otcem.

Stanislav Gallin vystudoval hudební gymnázium v Petrohradě. V roce 2001 vstoupil do třídy profesora Petera Toperczera na Akademii múzických umění v Praze, kterou v dubnu 2007 absolvoval Čajkovského klavírním koncertem ve Dvořákově síni Rudolfina. V roce 2004 absolvoval studijní pobyt na Mozarteu v Salcburku u profesora Petera Langa. V roce 2012 ukončil doktorandské studium na VŠMU v Bratislavě ve třídě doc. Eleny Händler

Petra Nouzovského, který se řadí mezi nejlepší evropské violoncellisty své generace, můžeme slyšet na mnoha prestižních pódiích (Concertgebouw v Amsterdamu, Festivalový sál Bad Kissingen, Rachmaninovův sál v Moskvě, Herkules Saal v Mnichově). Odehrál 2000 koncertů ve 40 zemích světa. Jeho nejnovější nahrávka Dvořákova violoncellového koncertu h moll je podle bostonského Fanfare Magazine nejlepší nahrávkou v historii.

Jozef Csoka je jeden z nejperspektivnějších současných violoncellistů Slovenska. Svá studia započal v Bratislavě, posléze studoval v italské Florencii, v Castelfranco Veneto a ve skotském Glasgow. Nyní je studentem VŠMU ve třídě doc. Eugena Procháce. Jozef Csoka je vítězem Mezinárodní violoncellové soutěže O cenu Gustava Mahlera v Jihlavě a držitel Ceny primátora Města Bratislava.