Josef Bárta se narodil v roce 2008 v Praze, na violoncello začal hrát v šesti letech pod vedením Kateřiny Hroníkové, poté studoval u svého otce Jiřího Bárty a v součastnosti je v studentem prvního ročníku na Pražské konzervatoři ve třídě Petra Nouzovského. Dvakrát získal první cenu na Mezinárodní soutěži Jana Vychitila. Vystupuje v recitálech za doprovodu klavíru a v komorní formaci dvou violoncell se svým otcem.

Stanislav Gallin vystudoval hudební gymnázium v Petrohradě. V roce 2001 vstoupil do třídy profesora Petera Toperczera na Akademii múzických umění v Praze, kterou v dubnu 2007 absolvoval Čajkovského klavírním koncertem ve Dvořákově síni Rudolfina. V roce 2004 absolvoval studijní pobyt na Mozarteu v Salcburku u profesora Petera Langa. V roce 2012 ukončil doktorandské studium na VŠMU v Bratislavě ve třídě doc. Eleny Händler

Petra Nouzovského, který se řadí mezi nejlepší evropské violoncellisty své generace, můžeme slyšet na mnoha prestižních pódiích (Concertgebouw v Amsterdamu, Festivalový sál Bad Kissingen, Rachmaninovův sál v Moskvě, Herkules Saal v Mnichově). Odehrál 2000 koncertů ve 40 zemích světa. Jeho nejnovější nahrávka Dvořákova violoncellového koncertu h moll je podle bostonského Fanfare Magazine nejlepší nahrávkou v historii.

Jozef Csoka je jeden z nejperspektivnějších současných violoncellistů Slovenska. Svá studia započal v Bratislavě, posléze studoval v italské Florencii, v Castelfranco Veneto a ve skotském Glasgow. Nyní je studentem VŠMU ve třídě doc. Eugena Procháce. Jozef Csoka je vítězem Mezinárodní violoncellové soutěže O cenu Gustava Mahlera v Jihlavě a držitel Ceny primátora Města Bratislava.

Juraj Glasnák patří k perspektivní generaci slovenských sólových violoncellistů. Svá studia započal v Žilině, aby posléze nastoupil do třídy Jana Pospíšila na Církevní konzervatoři v Bratislavě. V současné době studuje na VŠMU v Bratislavě ve třídě prof. Jozefa Podhoranského. K jeho úspěchům patří laureátské tituly ze Soutěže konzervatoří a dále z národní soutěže Talenty pro Slovensko.

Kristina Fialová je odbornou kritikou oceňována především za dokonalou techniku, ohnivý temperament a sofistikované hudební cítění. Kromě pozvání na slavný dánský Tivoli festival debutovala v proslulé Tonhalle Zürich, Sumida Triphony hall v Tokiu, Gran Teatro Nacional v Limě, v sále Kolínské filharmonie a na MHF Pražské Jaro.

Narodil se ve městě Fukuoka. Hře na klavír se věnuje od pěti let a na violoncello od 10 let. V roce 2011 zahájil svá studia na Střední metropolitní umělecké škole v Tokiu, obor klavír. Po roce změnil obor na violoncello. V roce 2014 začal studium na hudební fakultě Tokijské univerzity, kterou absolvoval v roce 2018. V roce 2017 získal 2. cenu (Zlaté vejce) na Hama no JACK - Yokohama. V roce 2018 získal 3. cenu v mezinárodní soutěži Petrof Fest. Studoval pod vedením významných profesorů jako jsou Y. Maruyama, M. Unno, M. Nishiya. Od roku 2019 bydlí v Praze a studuje u T. Jamníka. Zároveň je posluchačem magisterského studia na HAMU u M. Kaňky a členem orchestrální akademie PKF.

Svá studia zahájil v roce 2011 v houslové třídě Jaroslava Krátkého na Konzervatoři v Kroměříži. Během těchto let byl členem komorního souboru Camerata Cremsiriensis a klavírního tria pod vedením Jana Schulmeistera, s nímž r. 2016 získal 1. cenu na Intepretační soutěži Karla Ditterse z Dittersdorfu. Poslední léta studia hry na housle se věnoval rovněž studiu violy pod vedením pedagoga Pavla Březíka.

Narozen v roce 2001, na violoncello začal hrát v pěti letech. V letošním roce ukončil studia na Pražské konzervatoři, kde studoval pod vedením prof. Petra Nouzovského. V současnosti je posluchačem pražské HAMU ve třídě prof. Michala Kaňky. Již v šesti letech získal 2. cenu v soutěži Prague Junior Note a od té doby se stal laureátem mnoha národních i mezinárodních soutěží. Je absolutním vítězem soutěže Jana Vychytila, soutěže Bohuslava Martinů v Poličce a soutěže konzervatoří.

Klára Klánská narozená v roce 2004 je nejmladší z dětí a jediná dcera v rodině Klánských. Na housle začala hrát v pěti letech pod vedením prof. Ludmily Štětinové. Jako mnoho začínajících houslistů získala své první soutěžní zkušenosti na Plzeneckých housličkách, kde poprvé zvítězila v šesti letech. V průběhu studia se pak zúčastnila mnoha dalších soutěží.